atom rss Atom Sistem Facebook Atom Sistem Twitter

Hizmetlerimiz

Puan: 63/100 İnceleme : 25096

kurumsal_kimlikWeb Tasarım

Şirketiniz ve faaliyetleriniz AtomSistem tasarım ekibinde yer alan profesyonel tasarımcılarımızın hazırlayacağı özgün tasarımla internet ortamında verimli ve işlevsel bir şekilde sunulmaktadır.

Web sitesi çalışmasında içeriğinizin anlaşılır olmasını, içeriğiniz ile tasarımın uyumlu olmasını, özel html5 ve Css3 teknolojisi ile daha görsel siteler ile ziyaretcilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasını, tasarımınızın kurum kimliğini yansıtmasını ve güncellenebilir, gelişmeye açık olmasını sağlıyoruz.

arama_motoruArama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO Hizmeti ile rakiplerinizin önünde olun” sloganımızla, sadece ticari şirketlere yönelik geliştirdiğimiz ve her geçen gün artan kalitemizle beğeninize sunduğumuz SEO hizmetimizle, sadece kalite ve üstün hizmet anlayışımızla, kurumlarımıza özel geliştirdiğimiz ve sürekli yenilediğimiz özel kampanyalarımızla da farkımızı ortaya koyuyoruz.

google_adwordsGoogle Adwords Reklam

Google AdWords reklamları sayesinde internet sitenize trafik çekin. reklamlarınızı doğru kitleye doğru zamanda doğru mesajla gösterin ve marka bilinirliğinizi güçlendirin. Bütün bunlarla beraber sadece sonuçlar için ödeme yapın.

Google AdWords arama reklamları ile Google’da üst sıralarda olun.  Ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılara arama yaptıkları anda ulaşın.

guncellenebilirWeb Yazılım Programlama

Hiçbir uzmanlık gerektirmeden kolayca güncellenebilir dinamik web sayfa hizmeti. Web sayfalarınızın tasarım işlemleri sonrası yıl içerisinde, güncelleme ya da büyüme gibi düşüncelerinizle ilgili firma üst düzey yetkilileri ve konu ile ilgili personeller eşliğinde hiçbir ücret talep edilmeksizin genel toplantılar yapılır. Hizmetimiz ürün teslimiyle sona ermemekte; web sayfalarınızla ilgili her türlü ihtiyacınıza en kısa sürede cevap verilmektedir.

icerik_gelistirmeİçerik Geliştirme ve Danışmanlık

Web uygulamaları yazılım desteği ve danışmanlık hizmetleri. Firmanız ürün veya hizmetlerinize dair, resim, açıklama, teknik bilgiler, tablolar, vb. teknik dokümanlarınızın neler olduğunu tespit ederek eksik olduğunu düşündüğünüz verileriniz için bizlerden veya bir başka ajanslardan yardım almanız gerekmektedir.

mobilSunucu Güvenliği

Sunucularınızın %100 internete bağlı , güncellemeleri yapılmış durumda olmasını ister misiniz ? Firmamız tarafından sunulan sunucu kurulum ve danışmanlık hizmeti ile sunucunuz üzerinden 7 gün 24 saat internette problemsiz şekilde hizmet verebileceksiniz. Sunucu kurulum ve güvenlik yazılımları danışmanlık hizmetimiz, konusunda uzmanlar tarafından, yılların tecrübesiyle sunulmaktadır. Ddos ve Syn Atakları artık korkulu rüyanız olmaktan çıkacak.

domain_hostingDomain Hosting

Mytescil.net servisimiz ile Domain ve hosting hizmeti sağlıyoruz. Üstelik uluslararası fiyat politikası ve 4 ayrı ülke sunucu seçenekleri ile Türkiye, ingiltere, ABD ve Hindistan sunucularından herhangi birini satınalabilir ve tek bir hesaptan yönetebilirsiniz. Mytescil.net Atom Sistem iştirakidir.

sanalSosyal Medya

İştirakimiz Ajans Mention ile sosyal medya hizmeti alabilir Kurumsal Sosyal Medya Hizmeti veriyoruz. Medya Günümüzün en etkili pazarlama kanallarından biri olan Sosyal Medya, müşterilerinizle iletişime geçmenizi sağlarken aynı zamanda onların ihtiyaçlarını anlamanıza yardımcı olur. Deneyimli sosyal medya ekibimiz ile markanızın hedef kitle ile sosyal platformlarda buluşmasını sağlar, yaratıcı içerikler üreterek ölçülebilir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

banner_reklam360 Sanal Tur, Video & Fotoğrafçılık

Son yıllarda geliştirdiğimiz teknikle sadece markalı konut projelerinde, sunum teknolojilerindeki hakimiyetimimizle “tam hizmet ajanslığı” yapmaktayız.
Yaptığımız işlerde kendi ekipmanlarımızı kullandığımız için (fotoğraf, greenbox ve prodüksiyon) tüm hizmetlerimizde en uygun fiyatı veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.


Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz için bize ulaşın